تخصیص وام اشتغال و کارآفرینی با کارمزد حداکثر 2% از ابتدای سال 97

توضیحات

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی شیروان، دکتر افشین فرح بخش گفت : پیرو سخنان مقام معظم رهبری مبنی بر حمایت از کالای ایرانی که محصول نهایی کار و سرمایه و فعالیت اقتصادی و ذهن و ابتکار و دانش و همه چیز ایرانی باشد، ما نیز مصمم هستیم در این مسیر گام برداریم.

وی با تاکید بر اینکه دانشگاه علمی کاربردی، دانشگاهی مهارت محور است افزود: وظیفه اصلی دانشگاه های مهارتی، آموزش و ایجاد تخصص و نیز همراهی نمودن فارغ التحصیلان تا دستیابی به شغل پایدار در راستای افزایش تولید ملی و حمایت از کالای ایرانی است.

این مقام دانشگاهی تصریح کرد : در دو ماهه اخیر سال 97، از 10 طرح پیشنهادی کارآفرینان، دو طرح «تولید فرش دستباف و گلیم» و «کترینگ غذاهای بومی – محلی» به مرحله تأیید و تخصیص وام رسیده است.

افشین فرح بخش با اشاره به ادامه اجرای این مصوبه گفت : پیش بینی می شود با اجرایی شدن سایر طرح های کارآفرینی پیشنهادی، تا پایان سال، 50 نفر به طور مستقیم مشغول کار شوند.

این مقام دانشگاهی تصریح کرد مسئول اجرایی کردن مصوبه تخصیص وام کارآفرینی، کلینیک مشاوره و کارآفرینی مرکز می باشد که تحت نظارت کارشناسان و متخصصین کارآفرینی در مقطع دکترا، مشغول فعالیت هستند تا به هدف توسعه و اشتغال زایی پایدار منجر شود.

#علمی_کاربردی_شو